Kariera

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy w naszej Spółce, złóż swoją aplikację (CV i list motywacyjny) w Dziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi Energop Sp. z o.o. (Sochaczew, ul. Inżynierska 32) lub drogą elektroniczną na adres:
e-mail: kariera@energop.com.pl

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następujące dane:

  • imię i nazwisko
  • dane kontaktowe
  • data urodzenia
  • kwalifikacje zawodowe

ENERGOP Spółka z o.o. w Sochaczewie poszukuje w trybie ciągłym osoby na n/w stanowiska:

¤   S P A W A C Z
¤   M O N T E R
¤   Ś L U S A R Z
¤   M A L A R Z
¤   P I A S K A R Z

Miejsce pracy: Sochaczew
Region:
Mazowieckie

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres:

W tytule prosimy podać numer referencyjny. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Energop Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2018. 1000 z dnia 24.05.2018)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Energop Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie przy ul. Inżynierskiej 32. Szczegółowe informacje na temat przysługujących Pani/Panu praw znajdują się w zakładce “Polityka prywatności“.

Obecnie poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Inspektor ds. Spawalnictwa

Zadania:

  • Nadzór nad procesem spawania (sporządzanie raportów przed, w trakcie i po spawaniu)
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym powstałym w związku z procesem spawania
  • Planowanie i przygotowanie prac związanych z procesem spawania
  • Opracowywanie instrukcji technologicznych spawania
  • Nadzór w zakresie stosowania materiałów dodatkowych do spawania
  • Opracowywanie instrukcji i nadzorowanie obróbki cieplnej po spawaniu
  • Kontrola stanu technicznego i legalizacja sprzętu spawalniczego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane studia o profilu spawalnictwo, oraz certyfikaty IWE; IWI)
  • Obsługa komputera oraz znajomość programów Word, Excel, mile widziana znajomość AutoCad
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnim
  • Sumienność, pracowitość, dyspozycyjność, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Mile widziane jakiekolwiek doświadczenie w zakresie prefabrykacji lub montażu elementów rurociągowych lub konstrukcji stalowych.

Oferujemy:

  • stabilną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 697 132 404 oraz o przesyłanie aplikacji na adres: kariera@energop.com.pl do dnia 15 października 2019 roku.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Energop Sp. z o.o.  z siedzibą w Sochaczewie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. 2018. 1000 z dnia 24.05.2018)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Energop Sp. z o.o. z siedzibą w Sochaczewie przy
ul. Inżynierskiej 32. Szczegółowe informacje na temat przysługujących Pani/Panu praw w zakresie ochrony danych osobowych znajdują się w zakładce „
Polityka prywatności“ na naszej stronie internetowej pod adresem: www. energop.com.pl.

Młodszy Specjalista ds. Przygotowania Produkcji

Zadania:

  • wprowadzanie danych z dokumentacji technicznej do bazy danych
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • tworzenie zestawień tabelarycznych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub studenci uczelni technicznych
  • Obsługa komputera, znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum podstawowym
  • zaangażowanie
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności

Oferujemy:

Osoby zainteresowane prosimy przesyłanie aplikacji na adres: kariera@energop.com.pl

ul. Inżynierskiej 32. Szczegółowe informacje na temat przysługujących Pani/Panu praw w zakresie ochrony danych osobowych znajdują się w zakładce „Polityka prywatności“ na naszej stronie internetowej pod adresem: www. energop.com.pl.